İthalatını yaptığımız 40 adet civarı tezgah seçeneğini bulabileceğiniz ve stoklu olarak her daim teslim edebileceğimiz tezgahlar, kendi içinde gruplara ayırmak gerekirse; doğal taş desenli renkler, ahşap desenli renkler, efekt desenli renkler, düz renkler olmak üzere 4 bölüme ayırabiliriz. Satışta bulunan mat yüzeyler, parlak yüzeyler, fenix ve geniş tezgahlarda bu gruplardan örnekler bulabilirsiniz.


Doğal Taş Desenli Renkler

laminat tezgah

Nadir bulunan ve değeri yüksek olan doğal mermer, granit ve quartz tezgahların laminat halindeki tezgahları içerir.


Ahşap Desenli Renkler

ahşap tezgah

Modası hiç geçmeyecek olan ahşabın dokusuyla, renk tonlarıyla uzun yıllar aynı kalacak olan laminat halindeki tezgahları içerir.


Efekt Desenli Renkler

laminat tezgah

Genellikle düz renkli kapaklara sahip mutfaklarda ve gelenekseliği benimseyen sadelikten vazgeçmeyenlerin tercih ettiği laminat tezgah grubudur.


Düz Renkli Tezgahlar

antrasit tezgah

İster klasik mutfak olsun, ister modern mutfak, desen/efekt katılmadan sade düz – opak renkleri sevenlerin tercih ettiği laminat tezgah grubudur. Özellikle Fenix diye bilinen (laminat olmayıp renkleri ton/düz olduğundan bu grupta yer alır) tezgah, görüntüsüyle olsun dokunma hissiyatı olsun bildiğiniz yüzeylerden kendini ayırır.