Mutfağınızı yenilerken gereken tüm ekipmanlar veya yeni mutfak yaparken firmamızın ticari partnerlerimizin ürünlerini mağazamızdan temin edebilirsiniz. Piyasa fiyatlarında veya daha uygun temin edebileceğiniz koşullarla sizlere satışını yapmaktayız.

Türkiye’ de ilk ankastre oluşumu olan TEKA, kuruluşumuzdan bu yana satmış olduğumuz markalar içinde yer alır. TEKA mutfağın A’dan Z’ye ( eviye, batarya, ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör, buzdolabı, şaraplık, bulaşık makinaları gibi) ekipmanları Alman teknolojisi ve güveniyle uzun yıllar sıkıntı yaşatmayacak bir markadır.

—-

SILVERLINE ANKASTRE Türkiye’nin başta gelen yerli gururlarından biridir. Avrupada ilk 5, dünyada ilk 10 davlumbaz üreticilerinden biridir. Silverline Ankastre cihazlarını mağazamızda görüp beğenip alabileceğiniz ve tavsiye ettiğimiz bir markadır.

—-

SCHOCK Granit eviye, Alman üretimi gerçek granit eviye firmasıdır. Mağazamızda yer alan SCHOCK standında beğeninize sunulmuş ürünleri inceleyip alabilirsiniz.

—-

BLANCO, Schock gibi Almanya menşeili bir eviye firmasıdır. Türkiye’de Öztiryakiler ortaklığı ile piyasamızda kalitesiyle yerini almaktadır. Mağazamızda BLANCO ürünlerine ait standlarda eviyeleri inceleyip satın alabilirsiniz.

—-

Nuevo Seramik EviyeNUEVO SERAMİK EVİYE , Hammaddesi seramik olan ve yüksek kaliteli işçiliğin ön planda tutulduğu Nuevo Seramik eviyeleri mutfağınıza yepyeni bir boyut kazandıracaktır.

—-

GL GENERAL Granit ve Çelik Eviyeler , %80 quartz ve bağlayıcı maddeleri ile ısıya, darbeye dayanıklı yerli üretim ve kalitesini kanıtlamış bir marka.

Mutfağınızı yenilerken gereken tüm ekipmanlar veya yeni mutfak yaptırırken 30 yıla aşkın tecrübemizi ve güvenilirliğimizden faydalanabilirsiniz.